top of page

Kalbinde ki doğru nota...

Evi'nin çatısından yıldızları izliyorsun ve bende seni... Defterine bir şeyler karaladığını görüyorum, onları bana çalar mısın? Her gece ay'a aşkımı anlatıyorum oda sana anlatıyor mu?

Bozuk radyonun sesi duvarlarıma sızıyor. Sana eşlik ediyorum sessizce... Sesim kulağına gelir gibi susuyorsun. Gülümsediğini görüyorum. Sen de hatırlıyor musun gülümseyişlerimizi?

Seni boşluğa bakarken yakalıyorum. Hayaletim yanında geziyor ve sen bunu biliyorsun. Aşk unutulmaz sevgili, ben beyninde değil kalbindeyim... Bunu bilmek bana huzur veriyor. Sana uzaktan bakarken, hayallerime gülüyorsun. Bilmiyorsun ama sadece bir adım arkandayım. Yanı başında seni bekliyorum... Gezdiğimiz sokaklara bakıyorsun. Yavaşça orada yürüyorum. Beni hatırlamanı istesem senden çok şey istemiş olur muyum? Gülümsediğini görmek güzel ama yanında olmayı tercih ederim. İçimde sende kalan bir şeyler var... Bizim yanyana olmaya ihtiyacımız var... Aşk tam olarak kalbinde sevgili, hala orada dans ediyor muyum? Doğru yerlere basarsam beni hatırlar mısın?

31 görüntüleme3 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Saçlarımdan dökülen yapraklardır sonbahar Bir gece güneşi gibidir umut Dorukları içimi yakar Eser, gürler ve geçer hayat Meğersem sende saklı kalırmış her seferinde aydınlık taraf... Sayfalarıma acır

Güzel vedalar edelim derdim ama vedalara sığmaz duygular , içimde kalanlarda sonlar için oldukça fazla… Her şeye rağmen yine de gülümse sen severim ben seni, İçimden kopardıkların anılarda saklı kalmı

Yazı: Blog2 Post
bottom of page